архів

 • Вчись

  Працюй

  Відпочивай

 • Pixus taskTab 10.1 3G спеціально створений для тебе, якщо ти не уявляєш свого життя без сучасних мобільних технологій.  

  З Pixus taskTab 10.1 3G функціонал ноутбука доступний в форматі десятидюймового планшету: Microsoft Office,  Skype, OneDrive, соціальні мережі та багато іншого. 

  Вчись з користю, працюй мобільно, відпочивай з задоволенням. 

 • Windows 8.1 up to Windows 10

  Pixus taskTab 10.1 3G працює під керуванням операційної системи Windows 8.1, але це не значить, що ти не зможеш використовувати останні технології  Microsoft на своєму пристрої.  Після активації Windows 8.1 та ліцензії Office 365 ти зможеш спокійно «по повітрю» оновитися до Windows 10. 

 • Full set

  В комплекті з Pixus taskTab 10.1 3G ти отримуєш чохол, Bluetooth-клавіатуру, OTG-, USB- кабелі, зарядний пристрій, навушники та серветку для догляду за екраном.  

  Обирай Pixus taskTab 10.1 3G і тобі не доведеться витрачати час на пошук аксесуарів до твого планшету.   

   

 • Office 365: одна ліцензія – три пристрої

  Купуючи Pixus taskTab 10.1 3G, ти отримуєш ліцензію Office 365. Активуй її перед тим, як оновиш систему до Windows 10. Доречі, ліцензія, що йде з планшетом, також може бути активована на твоєму ПК та смартфоні.  
  Маємо,  одна ліцензія – три пристрої. 

   

 • Ніяких дротів 

  З Bluetooth 4.0 так просто підключити одночасно клавіатуру, мишку та портативний спікер до твого планшету.  Спробуй, тобі сподобається;)    

 • Кольору багато не буває

  Екран Pixus taskTab 10.1 3G виготовлений за технологією IPS з розподільною здатністю 1900x1200.  А це означає, що ти будеш насолоджуватися максимально яскравими та реалістичними кольорами. 

 • Стильний гаджет

  Матеріал задньої кришки taskTab 10.1 3G - tempered glass, а бокові грані планшету обрамляє металева рамка.  Стильний планшет зручно розташується в тебе в руці, а його вага приємно здивує. 

   

 • А що всередині?

  «Серце» Pixus taskTab 10.1 3G - потужний чотирьохядерний процесор Intel® Atom™. За графіку планшета відповідає сучасний 3D- прискорювач - Intel® HD Graphics. Повір, taskTab 10.1 3G справиться з найвимогливішими задачами. При цьому його вага усього 465 грам. 

   

 • Завжди на зв’язку

  Коли в житті є мета, важливо завжди залишатися на зв’язку і не збитися з обраного шляху. Для цього в твоєму розпорядженні  Wi-Fi та 3G стандарти зв’язку. А щоб шлях був простішим, вмикай GPS;) Проекти, робота, колеги, клієнти, друзі, сім’я… Не пропусти нічого важливого, керуй своїм життям. ?

   

Розроблено Dreamvention