← назад до списку новин

Геть чорні зарядні пристрої!

Сьогодні не можна уявити свою роботу або дозвілля без різноманітних гаджетів: від смартфонів до електронних книг. І само собою, всі вони вимагають енергії. Тому, зараз зарядка  - це річ першої необхідності. Ми користуємося нею в будь-якому зручному місці: вдома, на роботі, в кафе, на тусовці у друзів. В черговий раз, коли тобі потрібно буде «наситити» свій телефон, уяви, що ти дістаєш з сумки не чорні похмурі дроти, а яскраву трендову зарядку pixus. Така зарядка -  це не тільки зручний функціонал, це вже стильний аксесуар, який підкреслить твою індивідуальність.


Компанія Pixus подбала і про технічні характеристики. По-перше, пристрій універсальний, тобто він підходить як для смартфонів, так і для планшетів та електронних книг. По-друге, його потужність 2А, це означає, що батарею ємністю 3000 mAh він заряджатиме  2:20 години, батарею ємністю 4000 mAh - 3:10 години, а батарею ємністю 7000 mAh - 5 годин. Зарядка має подвійну ізоляцію, що забезпечує її пожежо- та електробезпечність.
Щоб дізнатися, де можна придбати Pixus Charge One, слідкуй за нашими соціальними мережами та за розділом «продукція» на сайті.


vk.com/pixus_ua
www.facebook.com/pixushttps://vk.com/pixus_ua
instagram.com/pixus_official

 

Розроблено Dreamvention