← назад до списку новин

3G доступний на всіх планшетах Pixus

У листопаді 2013 року представники технічних відділів бренду Pixus і компанії 3GStar провели тестування 3G модемів Huawei на сумісність роботи з планшетами всього модельного ряду Pixus.

При тестуванні модемів розглядалися такі параметри, як швидкість пошуку мережі, автоматичність підключення модему до планшета та завантаження APN, необхідність додаткових налаштувань та встановлювання програм.

Тест показав, що з планшетами Pixus сумісні такі моделі 3G модемів Huawei, як: E1550, E156G, E173, E1750 та E220.
Серед них моделі Huawei E173, Huawei E220 і Huawei E1550 без проблем підключаються до планшетів Pixus, не вимагають встановлення додаткових програм та налаштувань і самостійно завантажують усі APN, а для роботи з модемом Huawei E1750 необхідно лише не забути увімкнути режим modem
-only. Модем Huawei E156G працює, якщо попередньо встановити на планшет програму ® UMTS Manager.

«У тестуванні приймали участь всі планшети Pixus без вбудованого 3G модуля. Не завжди в момент покупки планшета майбутній користувач може спрогнозувати, буде йому потрібен 3G чи модуля Wi-Fi цілком достатньо. Тому, ми провели подібне тестування, щоб з упевненістю радити користувачам Pixus обладнання, яке дозволить користуватися інтернетом без прив'язки до Wi-Fi»,
 коментує Андрій Токарєв, керівник технічного відділу Pixus.

Оцінюючи результати тестування, можна з упевненістю говорити, що 3G-інтернет може бути доступним на усіх планшетах Pixus.

 

Розроблено Dreamvention